Par Mums

Mūsu darbības novirze

Pilns pakalpojumu klāsts un tehniskais atbalsts dīzeļa degvielas automašīnām, rezerves daļu tirdzniecība. Mūsu galvenais uzdevums, ir apaklpot un pilnībā izpatikt cilvēkiem un viņu vēlmēm. Atiecīgi pēc tā kā mēs veicam savu darbu un apkalpojam klientus, kvalitāte ir aukstākajā līmenī, līdz ar to mūsu uzņēmums ir sasniedzis tieši tik labas atsauksmes un rekomendācijas cik tas ir šinī brīdī.

Ar katru mūsu veikumu arī klientu skaits ir audzis un darba ir daudz, bet tas nenozīmē ka mēs esam kādā ziņā iedomīgāki. Jebkura gada, krāsas vai izcelsmes mašīna ja viņai ir nepieciešams remonts-mēs to izdarīsim vissaugstākajā līmenī.

Mēs piedāvājam visa veida apkopi dīzeļa degvielas automašīnām un mums nav bail no sarežģījumiem un grūtībām, jo nav tādu lietu ko mēs nevarētu atrisināt. Ne viens mūsu darbs neizpaliks, visam ir savas vērtības un garantijas ka darbs tiks paveikts laikā un ar pilnu atdevi, arī cenas pie mums atbilst kvalitātei un tas nemaz nenozīmē ka tās būs lielas. Mums katrs klients ir svarīgs klients un esam pretīmnākoši jebkādām jūsu iecerēm.